загрузка...


Будучи дитиною, Алекс марив про подвиги і неодмінну перемогу добра над злом. На вигляд хлопчик нічим не відрізнявся від своїх однолітків. Одного разу його дитячі мрії збудуться і обернуться реальністю. Підлітку разом з друзями належить відправитися в далеку подорож, а саме побувати в середньовіччі. Там править зла чаклунка Моргана, яка бажає знищити світ колом. Вона є винуватицею глобальної катастрофи в майбутньому, де людська цивілізація піддалася смертельній небезпеці. Добрий чарівник Мерлін допоможе юному рятувальнику опанувати могутнім мечем Екскалібуром.

Але всім відомо, що дана зброя може дістатися лише тому, хто дійсно «Майбутній король». За давнім переказом кельтів цей меч був виготовлений на загадковому райському острові в західних морях самим богом Велундой. Чи збудеться пророкування легенди, де булатом може заволодіти той, хто надалі стане правителем Артуром, покаже час. Фільм Майбутній король (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Які перепони і небезпеки чекають молодого воїна з майбутнього на шляху до непростого розгадки потужного закляття Моргани, дивіться в хорошій якості. Допомагати хлопцям буде великий Мерлін. Він точно знає, як знешкодити відьму.

Режисер: Джо Корніш
В ролях: Ріанна Дорріс, Луїс Ешборн Серкіс, Том Тейлор, Патрік Стюарт, Ребекка Фергюсон, Dean Chaumoo, Денис Гоф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress