У фільмі «Марсіанин» відображена так звана марсіанська місія «Арес-3», яка займалася науковими дослідженнями на маловідомій планеті. Але через страшну піщаної бурі, яка повинна була ось-ось захопити планету, всі без винятку співробітники місії були змушені в самі найкоротші терміни покинути місце досліджень всім складом і відправитися на Землю. Але один з них – Марк Уотни – отримав серйозне пошкодження скафандра, внаслідок чого його товариші вважали, що він трагічно загинув, і покинули планету одні, залишивши Марка на розтерзання червоною планетою.

Прокинувшись, біолог і інженер за освітою виявляє, що зв’язок із Землею повністю втрачена, а до наступної місії залишається ще чотири довгих роки. Уотни ламає голову, намагаючись знайти вихід із ситуації і вирішити, як прожити весь цей час, харчуючись залишилася їжею, водою і вітамінами.

А тим часом вчені NASA шукають спосіб відправити рятувальну експедицію на Арес, яка повинна буде забрати Марка і доставити до своїх товаришів. Фільм Марсіанин (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рідлі Скотт
В ролях: Метт Деймон, Джессіка Честейн, Чіветель Еджіофор, Крістен Уіг, Джефф Деніелс, Майкл Пенья, Шон Бін, Кейт Мара, Себастьян Стен, Аксель Хенні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress