Фільм На самий верх (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Скотт багато років займається професійним сноубордингом. Серед любителів цього зимового виду спорту він вважається одним із самих професійних і безстрашних завойовників снігу. Разом зі своєю дошкою він вже побував на багатьох гірськолижних курортах, але всім цим він вже давно переситився. Йому не вистачає адреналіну, який спочатку буквально виплескується з нього при кожному вдалому з’їзді з гори. Він вирішив здійснити справжній подвиг, але не для того, щоб здивувати весь світ, а щоб в першу чергу довести самому собі, що він здатний на все. Замахнувся він небагато-немало на Еверест.

Послухавши розповіді досвідчених альпіністів, вивчивши цю гору вздовж і поперек в теорії, він прийшов до висновку, що дістатися до вершини і спуститися вниз на своїй дошці — цілком реально. Друзі і знайомі намагалися відрадити його і показували йому фотографії мумій, які десятиліттями лежать серед каменів, так як немає можливості спустити їх вниз і поховати належним чином. Невже він хоче приєднатися до цим сміливцям? Фільм На самий верх (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Скотт твердо впевнений у своїх силах, але ще більше впевненості йому додає той факт, що він познайомився з професійним чемпіоном, який в даний момент працює гідом і згоден супроводжувати нового знайомого на вершину.

Режисер: Серж Хазанавічус
В ролях: Кев Адамс, Венсан Ельбаз, Мелані Берньє, Нері Маркоре, Береніс Бежо, Мартін Лэйкмейер


загрузка...