загрузка...


Дві жінки, керовані кар’єрою, найняті, щоб перевірити унікальну полювання за скарбами глибоко в пустелі Нью-Мексико. Їх захоплююче пригода приймає кардинальний поворот, коли їм доводиться виживати і боротися за своє життя. І незабаром вони розуміють, що не все так, як здається. Як виявилося, цього разу він теж не бажає розпрощатися зі своїми друзями в місті, закинути важливі тренування, адже незабаром пройде змагання, а найбільше він не хоче їхати до дідуся. З настанням канікул, батьки хочуть віддати дитину на кілька тижнів в село, де він зможе допомогти дідусеві в його нелегкій праці.

Якби він заздалегідь знав, які там будуть пригоди, і з ким він зможе познайомитися, хто знає, як би хлопчисько відреагував в той момент. Дуже скоро він розуміє, що улюбленому дідусеві загрожує небезпека, а значить, необхідно знайти будь-який спосіб, щоб допомогти йому. Незабаром, безпосередньо в села, вони знаходять між собою спільну мову, влаштовують власне життя так, щоб доля підіграла їм.

Неймовірно, але нічого не знаючи про сільське господарство, в хлопчини виходить робити все набагато краще, ніж місцеві сільські жителі. Що де сталося в житті героїв? Фільм На свій страх і ризик (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон К.Д. Грехем
Актори: Хелен Сантос, Олександра Бойлен, Джефф Шредер, Джоді л Паньок, Челсі Крокетт, Лорена Йорк, Хайме Кано, Маттео Гильоне, Ендрю майоран, Грейс Наполітано

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress