Фільм Найнебезпечніша гра (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Учасник популярного телешоу Рік Рейндсфор, відправляється в морську подорож, зі своїм давнім знайомим. Незабаром невелике пасажирське судно отримує пробоїну і йде на дно. Вижити вдається тільки Ріку і його нової знайомої Ганні Крісті. Вони благополучно допливають до найближчого острова, де зустрічають двох місцевих жителів. Ними виявляються колишні російські спецназівці, які довгий час живуть далеко від цивілізації. Тільки що вони роблять в цій глушині? Зовсім скоро герої фільму «найнебезпечніша гра» впізнають на власній шкурі. Виявляється ці міцні хлопці, люблять полювати, але не на диких звірів, а на випадкових відвідувачів їх володінь.

Вся територія цього клаптика суші, напхана смертельними пастками, які спеціально створені, щоб калічити людей. Щоб втекти від маніяків і як можна швидше залишити це місце, Ріку і Ганні потрібно перетнути весь острів і не потрапити в пастки… Хлопець на ім’я Рік разом зі своєю дівчиною Анною, вирішують піти на невеликий острів, щоб відпочити від міської суєти і розслабиться. Однак незабаром хлопці розуміють що їм загрожують серйозні неприємності, вся справа в тому, що острів це своєрідний полігон, на якому для своєї розваги колишній агент МКЛ Зароф і його спільник Іванов розставили безліч смертельних пасток. Фільм Найнебезпечніша гра 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер мимовільні бранці острова повинні боротися за своє життя, вступивши в протиборство з збожеволілими фанатиками. Їх єдиний шанс на порятунок це подолати кілька кілометрів, і дістатися до човна, що знаходиться на іншому кінці острова.

Режисер: Стівен Ламорт
В ролях: Джон Хенніган, Мішель Тейлор, Ерік Этебари, Майкл Еванс, Джозеф Гатт, Алістер Маккензі


загрузка...