Фільм Народжений стати королем (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сучасна історія Артура і лицарів круглого столу: банда непосидючих діток на чолі з обраним героєм відправляється в запаморочливе пригода, щоб відшукати власне призначення, скріпити дружбу кров’ю і врятувати світ від насувається всепоглинаючої темряви. З боку здається, що Алекс Елліот черговий шкільний аутсайдер, приречений отримувати стусани від хуліганів, презирливі погляди дівчаток-чирлідерш і далі нести по життю прапор невдахи. В принципі підліток і сам відчуває подібні негативні почуття по відношенню до свого місця в соціальній ієрархії, передчуваючи, що його доля – бути вигнанцем і невдахою. Як же пацан помилявся! Треба зауважити, що, незважаючи на відсутність фізичної могутності, сили духу хлопчині не позичати.

Він може перетерпіти власні приниження, але коли ображають друзів, Алекс готовий кинутися в бій, навіть якщо у відповідь прилетить люта трепка. Так і сталося сьогодні перед уроками, коли хоробрий хлопчина завадив двом головним шкільним задирам кривдити слабкого, а після змушений був з усіх ніг бігти від погоні і неминучої нагінки від розлючених хуліганів. Від переслідування дрібний сміливець сховався на найближчому будівельному майданчику, де його приголомшено погляду відкрилася дивовижна картина. Посеред будівництва стоїть кам’яний блок з стирчить рукояткою старовинного меча.

Десь у британських легендах таке вже було, — промайнуло в голові підлітка. Але він все одно взявся за рукоятку і неймовірним чином витягнув меч з каменю, немов з піхов. Фільм Народжений стати королем (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джо Корніш
Актори: Луїс Ешборн Серкіс, Денис Гоф, Dean Chaumoo, Том Тейлор, Ріанна Дорріс, Нейтан Стюарт-Джарретт


загрузка...