Герою фільму «Нессі і я» всього десять років. Джеймі Вільямс разом зі своєю сім’єю переїхав до невелике поселення на мальовничому березі чудового озера. Місцеві мешканці розповідають безліч легенд про водоймі, в якому живе справжній монстр! Ці байки послужили причиною приїзду численних туристів, які мріють побачити чудовисько, схоже на стародавнього динозавра. Приїжджі гості із задоволенням гуляють по березі озера і чекають, коли ж чудовисько вигляне з води… Джеймі вважає всі ці історії вигадкою. Але одного разу він зустрівся з досвідченим моряком на ім’я Джек.

Мудрий герой відкрив новому другові секрет: Нессі — не вигадка! Ця істота дійсно мешкає в озері і воно зовсім не зле і страшне. Коли молодший Вільямс познайомився з таємничим мешканцем темних вод, він власноруч переконався, що цей «монстр» — створення найдобріша і миролюбна. Правда, хлопчик спочатку злякався, адже Нессі виявився колосальних розмірів. Юний герой вирішив розкрити таємницю нового друга і збирається розповісти про нього своїм шкільним друзям, а також мамі і татові. Правда, його однокласники зовсім не вірять в слова Джеймі. Найбільше на світі ці хлопчики й дівчатка люблять грати в комп’ютерні ігри, а не пізнавати навколишній світ. Поки Джеймі намагається довести, що не бреше, злий підприємець Тоні займається шантажем. Він силою змушує йому платити власників місцевих магазинчиків.

Цей карлик має намір виселити тутешніх жителів, щоб побудувати на березі нерухомість, яка його збагатить. У боротьбу з гангстером виступить не тільки герой фільму, але і Нессі… Фільм Нессі і я (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джим Уайнорські
В ролях: Пол Уоллес, Шей Бейкер, Джон Генрі Річардсон, Тоні Хадсон, Майкл Паре, Кайла Гілл, Джолі Ледфорд, Корі Лендіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress