«Пекло» — американський фантастичний фільм, дії якого розгортаються в майбутньому, в 2057 році, коли людство знаходиться на межі вимирання. Справа в тому, що сонце поступово згасає, а земля все більше опускається в морок, і покривається кригою. Але, у людства ще є єдиний шанс врятуватися, і цей шанс – команда космічного корабля «Ікар-2». Перед екіпажем стоїть відповідальна місія – підійти до сонця як можна ближче, і з допомогою вибуху ядерної бомби, відродити його до життя.

Коли рятувальники наближаються до світила на потрібну відстань, вони отримують сигнал СОС з «Ікара-1», корабля-попередника, який пропав, намагаючись зробити аналогічну місію. Герої фільму приймають рішення, надати допомогу, але незабаром вони про це пошкодують! Що виявить команда на борту корабля «Ікар-1»? Чи зможуть вони впоратися з поставленим місією?

Чи вдасться вижити самій команді? Або, можливо, вони ціною власного життя врятують людство? Дивіться «Пекло» 2007 онлайн в хорошій якості HD 720, і ви переживете разом з героями неймовірні, фантастичні пригоди!

Режисер: Денні Бойл
В ролях: Кілліан Мерфі, Роуз Бірн, Кліфф Кертіс, Мішель Йео, Кріс Еванс, Хіроюкі Санада, Марк Стронг, Трой Гэрити, Бенедикт Вонг, Чипо Чанг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress