загрузка...


Персі Джексон, досягнувши певного віку, дивовижну і одночасно шокуючу правду з’ясував про своє походження. Виявляється, його біологічним батьком є всемогутній Зевс, колись став коханцем матері. Значить, його спадкоємець є напівбогом, наділеним деякими надприродними здібностями. Наявність такої спорідненості і божественного дару накладає підвищені зобов’язання перед оточуючими. Одночасно доводиться від однолітків своє справжнє приховувати Походження, щоб не виділятися серед однокласників, про існування не підозрюють містичних створінь, які мешкають в світі, недавно відкрився для незвичайного хлопця.

Виявляється, планета багаторазово піддавалася величезним небезпекам, здатним відразу зруйнувати людську цивілізацію і все живе знищити. Звичайні громадяни, що населяють Землю, не підозрюють про часи, коли відбувалися події неймовірні, що не призвели ледь до катастрофічних наслідків. Персі доводилося безліч разів разом з новознайденими друзями з містичними стикатися чудовиськами і всемогутніми богами, які намагаються завдати непоправної шкоди людству. Фільм Персі Джексон 3: Прокляття титану (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Пережиті небезпеки сприяють більшому згуртуванню відважних юних героїв, на ризик йдуть самовіддано заради загального благополуччя. Чергове випробування набагато складніше попередніх пригод, належить зіткнутися з дуже підступним і всесильним ворогом.

Режисер: Тор Фройденталь
В ролях: Логан Лерман, Олександра Даддаріо, Брендон Т. Джексон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress