Фільм Персі Джексон 4: Лабіринт смерті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Захоплюючий фільм розповість історію про унікального хлопця на ім’я Персі, який, завдяки своїм відважним подвигам, став справжнім героєм. Його знають у всьому світі, як безстрашного спасителя, який готовий завжди прийти на допомогу. Однак у всіх таких успішних людей є вороги й заздрісники, які готові піти на все, щоб зіпсувати життя. Лиходій Лука завжди заздрив блискучим досягненням молодого героя, і він вважав, що той просто їх не вартий. Сам він вважав себе предком Гермеса, тому був повністю впевнений, що оточуючі люди повинні любити саме його, а не Персі. Лука нічого краще не придумав, як знищити героя і встати на його місце, проте це виявилося не так просто.

Кровожерливий лиходій вирішив підготувати для головного героя «Лабіринт смерті», в якому він точно не зможе вижити. Для того, щоб ефект був більш видовищним, Лука вирішив пробудити давню істоту на ім’я Кронос, яке відрізняється особливою кровожерливістю. Персі навіть не підозрює, що зовсім скоро йому почне загрожувати справжня небезпека, адже в його житті ніколи не було настільки сильного і могутнього лиходія, як Лука.

Втім, він трохи не врахував той факт, що за Персі пильно спостерігають багато стародавні Боги, який протягом усього життя всіляко оберігають його. Фільм Персі Джексон 4: Лабіринт смерті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тор Фройденталь
В ролях: Логан Лерман, Олександра Даддаріо, Дуглас Сміт, Лівен Рамбін, Брендон Т. Джексон, Джейк Ейбел, Ентоні Хед, Стенлі Туччі, Коннор Креш Данн, Палома Квіатковскі


загрузка...