загрузка...


Картина занурює глядача в казкову атмосферу і розповідає історію, тісно переплетену з давньою міфологією. Основою сюжету є доля звичайного школяра, який дізнається раптово, що його спорідненість має відношення до грецьких божеств. У підсумку, все життя змінюється — він виявляє у себе надприродні здібності, передані у спадок від Могутнього Отця Посейдона — бога морів і землетрусів. Виявляється, що божества, подібно людям, можуть сваритися, потім миритися, ось тільки, розташовують вічним життям. Тепер у головного героя є мета — зупинити тривалу війну, примирити між собою братів: Посейдона, Зевса і Олімпу.

Він негайно береться за справу, от тільки, якісь міфологічні вороги намагаються перешкодити… Хлопцю належить відвідати Олімп, битиметься з Горгоною, відправитися в далеку подорож, досягнувши царства мертвих. Здійснюючи подорож в казковому царстві, Персі зустрічає напівбогів, таких, як він сам. Причому, серед них є добрі і злі, які переслідують власні цілі.

Йому належить навчитися управляти власними силами, для чіткого виконання поставлених завдань. Відважного героя чекає раптове зіткнення з власним батьком… Фільм Персі Джексон та Викрадач блискавок (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Коламбус
Актори: Логан Лерман, Брендон Т. Джексон, Олександра Даддаріо, Джейк Ейбел, Шон Бін, Пірс Броснан, Стів Куган, Розаріо Доусон, Меліна Канакарідіс, Кетрін Кінер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress