На території Австралії багато стародавніх існує легенд, що з’явилися в доісторичні часи, мають лякає зміст. В них розповідається про всіляких потойбічних істот, що приносять у світ людей з певних причин жах і страждання. Мало хто вірить в правдивість історій висхідних до давно забутої давнини, вважаючи їх простим вигадкою для легковірних слухачів. Однак деяким людям доводиться впритул зіткнутися з жахливими персонажами, чиї страшні діяння описуються докладно в місцевих переказах. Тонку межу, що проходить між паралельними світами, добре відчувають діти, що володіють більш міцною, підсвідомої зв’язком з навколишнім світом.

Вони реагують на будь-які прояви аномальних явищ навколо, не особливо усвідомлюючи, що насправді відбувається, і як позбутися від переслідування неприємних образів. Маленьку дівчинку з певного часу з нез’ясовних причин починають мучити жахливі кошмари, безпосередньо пов’язані з подіями, описаними в доісторичних, австралійських легендах. Вона багато разів чула від дорослих захоплюючі і одночасно страшні історії. Невинну дитину переслідують міфологічні бачення про дивні, невідомі істоти, Загублені в непрохідному і похмурому лісі. Фільм Полювання на тіней (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона випадково стає свідком непримиренного конфлікту, розв’язаного невгамовними, підступними куинкинами. Містичні створіння є злісними, лісовими духами, що обожнюють влаштовувати всілякі, смертельно небезпечні неприємності оточуючим.

Режисер: Даво Харді
В ролях: Сейдж Аметист Матчетт, Сейдж Годреї, Пол Меркуріо, Аннік Рікенбах, Уілл Лакмен, Трейсі Бетенберг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress