загрузка...


Життя головного героя висить на волосині, він засуджений до смертної кари. Але навіть в цей момент Каллум не замислюється про свої витоки, і не горить бажанням дізнатися, ким могли бути його предки, і чим вони займалися. Його життя ось-ось буде перервана, навіщо осягати таку інформацію, навіть будь вона цікавою. Перед самим початком страти відбувається диво: його рятують невідомі люди-члени таємного ордена, які стверджують, що предок нашого героя був великою людиною. Їм зараз якраз потрібна ця людина, і вони знають, як до нього достукатися, але без Каллума їм не впоратися.

Радіючи тому, що життя триває, чоловік дає згоду на співпрацю зі своїми рятівниками, не підозрюючи, що його чекає. Виявляється, предок нашого Каллума був важливим членом стародавнього ордена Асасинів. Жив він ще в 15 столітті десь в Іспанії. Його спогади завдовжки у все життя разом з уміння, зберігається в ДНК нашого хлопця. Щоб звільнити їх, головного героя поміщають в «Анімус». Фільм Помста ассасина (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Цей апарат на підсвідомому рівні переносить його в минуле, і той проживає життя свого предка заново. Під час цієї процедури відбувається «ефект просочування», це означає, що Каллум отримує не тільки знання, але і вміння свого предка.

Режисер: Річард Дрісколл
Актори: Патрік Бергін, Дали Ейлін, Бай Лін, Майкл Медсен, Крейн Стівен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress