загрузка...


Навколишній світ, це дуже важлива середу. Адже саме на планеті живуть люди і вона будинок для багатьох інших видів. І як часто буває, багато світових компанії, часто ігнорують шкоди, що завдають довкіллю. Звичайно ж, світові уряди, намагаються обмежити подібні проблеми, але світ все одно знаходиться в досить жалюгідному вигляді. Саме таких ідей дотримуються герої даної історії. Вони не сидять склавши руки і бажають допомогти навколишнього світу, власної боротьбою проти компаній з видобутку ресурсів.

Їх новою метою, стане велика корпорація з видобутку ресурсів, що в даний момент, розташувала свої робочі сили, на просторах безлюдній долини Австралії. Це місце не можна назвати важливим, але не можна закривати очі на створювані проблеми, кого б вони не стосувалися. З цією думкою, група однодумців, відправляється в дорогу під проводом пари провідників. Як і говорили, вони несуть мирні цілі протесту і законною боротьби з методами видобутку. Але судячи з усього, вони кілька прибрехали в поясненні своїх бажань.

Незабаром, стане зрозуміло, що захисники планети, буде налаштовані куди більш серйозно. Що і викличе величезну череду проблем, причому торкнуться вони, по обидва боки. Фільм Повний жесткач (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джонатан Адамс
В ролях: Гарет Рікардс, Вінсент Андріано, Sam Glissan, Хейлі Салліван, Кеті Гарфілд, Джеймс Крістіан, Адам Хорнер, Ерні Дінго, Боббі Бабин, Steve Fanale

загрузка...