Фільм Позаземний (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У всіх завжди виникали роздуми про те, що десь далеко існують інші світи, інші цивілізації. І раптом виявляється, що це зовсім не вигадка, а справжнє розташування речей. І як ні дивно, але вона розташована досить таки близько до нашої планети. І чому ж людство не знало про неї нічого? А все тому, що її ховають захисні поля, завдяки яким вона стає невидимою. Крім того дане «освіта» набагато краще розвинена, ніж Земля, причому в багатьох напрямках. Все це за рахунок того, що вона набагато раніше початку своє життя, це і є першопричиною такої величезної різниці між нашими світами.

Інтерес далеко заводить, так і в цій ситуації. Нашій планеті є, що дізнатися від них, проте є у них прагнення на спілкування з нами? Тесласкоп — відоме винахід вченого Ніколи Тесли. Якийсь DJ Жучок Бикскто заволодіває даним приладом і заявляє про те, що тепер він може вловлювати сигнали від інших існуючих світів. До якого результату це призведе?! Ніяк не дуже ясний кінофільм, він буквально на прихильника і ніяк не всім стане зрозумілим. Весь час мене вражає як це дозволено совлекать правда ще й демонструвати ніяк не варто дивитися кінофільм. Ніяк не ясно, хто обкурився, то основний герой, то розробники кінофільму. Правда і зміст ні про ніж. Сенсом я даний кінофільм ніяк не збагнула, на прихильника, ніби прикольнуло в даному кінофільмі отак сама музика. Фільм Позаземний 2014 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Класні треки, бажаючи і буденний на мій погляд клубняк. Правда і ніяк не ясно коли тут інша цивілізація, чому тоді нічого не показували, дуже дивно. Про неймовірні чудеса з унікальним приладом Тесласкопом ви зможете дізнатися в цій пригодницькій картині.

Режисер: Тревор Сендс
В ролях: Семюел К. Хант, Джеремі Люк, Леві Філер, Ксандер Берклі, Бріанна Хоуї, Ліндсі Морган


загрузка...