Фільм Природжена наїзниця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Лілі молода дівчина, що живе яскравим життям. Як і багато однолітків, вона веде активний спосіб існування, що полягає в навчанні, відпочинку, вечірках і звичайно ж, любовні пригоди. Все це, більш ніж властиво дівчині, а так само всім її друзям. Звична соціальна життя саме те, чого героїня хоче в даний момент. До нещастя для Лілі, вона буде позбавлена всього цього. Проти її волі, героїню відправлять на віддалене від міста ранчо до своєї тітки. Дівчина ясно розуміла, що для її соціальних відносин, це серйозний удар. Всі веселощі позаду, а попереду чекає вічна нудьга, самотність і нерозуміння. Так вона думала, від чого і настрій був дуже мізерним.

Тільки от дівчина і припустити не могла, наскільки сильно зміниться її історія. На ранчо, дійсно було нудно, але все це було лише на перший погляд. Насправді, ця пора стане найбільш несподіваною і приємною. Лілі зможе знайти нових друзів, вірних соратників і розваги, про які навіть і подумати не могла. Те, що повинно було бути посиланням, виявиться її порятунком. Фільм Природжена наїзниця (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Нарешті, вона може почати насолоджуватися життям і відкривати в собі таланти, з рівнем майстерності на заздрість багатьом. Подорож, що почалося так сумно, пройде просто неповторно.

Режисер: Анна Елізабет Джеймс
Актори: Деніз Річардс, Мадлен Керролл, Джозеф Лоуренс, Нік Сірсі, Кассі Томсон, Грейс Джонстон, Ембер Монтана, Маноло Гонзалес-Вергара, Олівія Джордан, Connor McRaith


загрузка...