Фільм Присвячується пам’яті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Деякі медичні досліди над людиною використовують неперевірені технології, здатні завдати колосальної шкоди свідомості. Одна з учасниць секретного експерименту намагається врятувати власне життя. Її переслідують вороги, а в пам’яті запливали лише окремі уривки колишнього існування. Що стало причиною такої реакції? Як повернути собі минуле, яке перетворилося в жертву чиїхось маніпуляцій. Дама повинна відшукати єдиного громадянина, який в змозі їй допомогти.

Хто цей незнайомець? Якими інструментами він володіє, щоб виправити сумний стан речей? Де шукати важливий об’єкт? Єдина вижила після страшної медичного експерименту з відчаєм бореться за життя. В цьому їй не кому допомогти, дівчину постійно переслідують галюцинації, а ще недоброзичливці. Вона розшукує по всій країні за однією людиною. Фільм Присвячується пам’яті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Жертва думає, що тільки цей незнайомець володіє технікою повернення пам’яті, в якій вона так потребує. Якщо найближчим часом не виправити становище, то результат бідолахи буде сумний.

Режисер: Ерік Станції
В ролях: Джекі Келлі, Джейсон Кріст, Адам Албрандт, Джим Усли, Емілі Хаак, Д. Дж. Вивона


загрузка...