Домінування в морській акваторії є першорядним завданням зацікавлених сторін військового конфлікту. Безбережна гладь нескінченного Тихого океану стає ареною військових зіткнень. Американська концепція домінування пов’язана з будівництвом авіаносців. Не адаптовані екіпажі розвідувальних штурмовиків губляться в нескінченному океанському просторі. Недосконалі радіосистеми не дозволяють визначати точні координати. Невірний азимут стає причиною втрати орієнтації і подальшого краху лайнера від нестачі пального. Командир літака Гарольд Діксон мудро і відповідально садить на водну гладь штурмовик.

Радист встигає подати сигнал лиха і приготувати сигнальні вогні. Штурман Тоні Пастула з польськими коренями зумів зафіксувати на карті місце розташування падіння. Жовту гумовий човен вдалося надути насосом з третьої спроби. Щоб легше триматися на воді, зброю довелося викинути в безодню. Гумова рятувальний човен скромних розмірів не дозволяє трьом членам команди зручно розташуватися усередині плавзасоби. Фільм Проти сонця (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Надія на успішність рятувальників дозволила організувати кругове спостереження за зовнішнім периметром. Видневшийся на горизонті літак не помітив потерпілих льотчиків. Стримані крики бідуючих пілотів не почули колеги з сусідньої ескадрильї.

Режисер: Брайан Пітер Фальк
В ролях: Гаррет Діллахант, Том Фелтон, Джейк Эйбел, Надя Парра, Куінтон Флінн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress