Він був тим, кому не начхати на все те, що відбувається на його батьківщині. Бачачи, як на бідняків без кінця наживаються ті, хто нічого не робить, окрім як перераховує гроші від сплати податків, він вирішив навести свої порядки і відновити справедливість. Великою пригодою стане шлях до справедливості і очищення міста від недобросовісних багатіїв, а чистити він буде, просто забираючи все зайве і віддаючи це біднякам.

Ті, хто вже зневірився і хотів лізти в петлю, хто доїдав останній шматок хліба і пив гіркий чай замість курячого бульйону, будуть носити на руках свого спасителя і співати йому пісні з гаслом про те, що все буде добре тепер. Як це буде? «Робін Гуд: Початок» дивися в hd і побачиш своїми очима. Бідняки всієї країни будуть знати ім’я свого героя, але враховуючи те, що воно вигадане, ніхто до останнього моменту не знатиме, хто ж ховається за маскою благодійника і так у нього самого в цьому житті все добре і гладко? Розбивши в лісі величезний табір для своїх наступників, головний герой постарається залучити на бік добра як можна більше соратників. Як йому це вдасться і хто буде його правою рукою, скоро дізнаємося.

Це пригода хлопець запам’ятає на все своє життя, навіть коли йому буде зовсім погано, від ідеї збанкрутувати багатіїв він не відмовиться. Фільм Робін Гуд: Початок (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Отто Баферст
В ролях: Тарон Еджертон, Джеймі Дорнан, Бен Мендельсон, Ів Хьюсон, Пол Андерсон, Джеймі Фокс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress