загрузка...


«Снігова п’ятірка» — чудовий, смішний фільм, ідеальний для сімейного перегляду. Картина розповість глядачам про відвагу і мужність команди, в якій бажання виконуються самим чудесним чином. Герої пригодницького фільму — п’ять чудових щенят, які вміють не тільки говорити, але і беруть участь в гарячій гонці на півночі Аляски. Веселі друзі-сильний песик Бутуз, задавака БІГ-дог, відважна Розабелла, красунчик Будда, неохайний Замараша і Новий член команди Шаста.

Фільм «Снігова п’ятірка» — диснеївська історія в кращих традиціях з милими персонажами, захоплюючими пригодами, вірною дружбою, вірою в чудо і перемогою. Чарівним щенятам ні почому мороз і крижана холоднеча Аляски, вони завжди знайдуть причину для радості і веселощів. Заряджені позитивом і вірою в чудеса, говорять щенята легко долають будь-які перешкоди, тримаючись разом і підтримуючи один одного.

Весела, дружна команда цілеспрямовано прагне до перемоги і завойовує її, доводячи тим самим, що згуртованість дає силу, а віра в диво здатна виконати всі бажання. Фільм Снігова п’ятірка (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Вінс
В ролях: Джеймс Белуші, Джиммі Беннетт, Лотер Блюто, Джейсон Брайден, Келлі Чапек, Джарвіс Дашкевич, Майк Допуд, Джош Фліттер, Тайлер Фоден, Скайлер Гизондо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress