Якщо ви боїтеся темряви і замкнутого простору, фільм «Спуск» однозначно не для вас. Тому що в цьому британському хоррор-фільмі, знятому Нілом Маршаллом, глядача чекають глибокі надра підземних печер, завали, лабіринти і нескінченна безліч. А як все добре починалося: група молодих красунь-екстремалок вирішує спуститися в невідому печеру, обстежити її і наректи її ім’ям однієї з героїнь. Але от невдача: почався каменепад, і шукачки пригод опинилися в полоні. Що їх там чекає, виберуться вони на світ живими і неушкодженими, збережуть свою дружбу, і не ховається в непроглядній пітьмі щось жахливе— ось питання.

«Спуск» вважається одним з найкращих сучасних хоррор — трилерів. По-перше, сама ідея: опинитися в темряві й холоді, знаючи, що в гіршому випадку чекає повільна голодна смерть — ця думка лякає сильніше неабияк набридли глядачеві мерців і привидів. По-друге,чималу роль відіграє антураж. Атмосфера підземелля передана чудово: темні скелі, освітлювані лише світлом ліхтарика, неясні тіні.

Любителі крові, кишок та жорстокості теж не будуть розчаровані. Ну і те, що героями фільму є красиві дівчата — теж позитивний момент. Фільм Спуск (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніл Маршалл
В ролях: Шона МакДональд, Наталі Джексон Мендоса, Алекс Рід, Саскія Мюлдер, МайАнна Берінг, Нора-Джейн Нун, Олівер Мілберн, Моллі Keill, Крейг Конуей, Леслі Сімпсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress