Батьки десятирічного Тимура, на час літніх канікул, відправляють хлопчика до його дідуся Корнія. Приїхавши до діда в село, хлопчик тут же вирушає досліджувати нове оточення. Увійшовши в сарай, Тимур знаходить книгу «Тимур і його команда», написану Аркадієм Гайдаром. Прочитавши кілька глав, Тимур вирішує зібрати власну команду, яка допомагатиме тим, хто потребує їх допомоги. Десятирічний Тимур на час літніх канікул приїжджає в село до дідуся Корнія. Оглядаючи околиці, в сараї він знаходить книгу Аркадія Гайдара.

Прочитавши повість, хлопчик вирішує створити свою команду для допомоги тим, хто цього потребує. Приїхавши в село до бабусі десятирічний Тимур знаходить в її домі книгу «Тимур і команда», після прочитання якої вирішує сколотити свою власну команду з місцевих хлопців його віку для того, щоб допомагати людям вирішувати їх проблеми, що на його думку має поліпшити життя у селі. Хлопцям доведеться зіткнутися з численними труднощами.

Але вони ніколи не сумують і готові вирішувати їх. Адже вони команда і готові вирішувати поставлені завдання. Фільм Тимур і команда (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Наталія Галузо
В ролях: Олександр Вергун, Злата Глухівська, Серафим Миргородський, Емілія Ларіонова, Дар’яна Лукашова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress