Фільм Вижити в Арктиці (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Юлія — тринадцятирічна дівчинка, у якої також є маленькі брат і сестра. Вони проводять весь вільний час разом. Але одного разу доля закидає їх у далекі краї. Діти опиняються в Арктиці, де постійно панує нестерпний холод і негода, перенести яку під силу далеко не кожного. Найстрашніше полягає в тому, що вони застрягли там зовсім одні без будь-яких засобів до існування. І тепер на Юлю лягає серйозна відповідальність. Їй потрібно зробити все можливе, щоб вона і брат з сестрою не померли від холоду. Також в його обов’язки входить пошук поживи.

Чи впорається з таким непростим завданням звичайнісінька тринадцятирічна дівчинка? Пошукова група вже в дорозі. Проте їм буде потрібно чимала кількість часу, щоб відшукати зниклих в Арктиці дітей. Чи зможуть діти протриматися таку солідну кількість часу? Фільм Вижити в Арктиці (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ви зможете насолодитися не тільки відмінним пригодницьким сюжетом, але і блискучою акторською грою юних акторів. Крім усього іншого, кінострічка знята на тлі природних пейзажів немислимою краси.

Режисер: Leif Hamre
В ролях: Kaisa Gurine Antonsen, Ларс Аренц-Хансен, Микола Клеве Брок, Ida Leonora Valestrand Eike, Leonard Valestrand Eike, Крістофер Хивью, Пер Кьерштад Андерсен, Іві Касет Ростень, Oddrun Valestrand, Ліні Верндаль


загрузка...