загрузка...


Історія розгорне свій хід навколо Гриші МакЛаген, спадкоємиці Ґодрика Гріфіндор і її розслідування. Найважливішою частиною стане саме об’єкт розслідування і підозрюваний у вбивстві чоловік, якого звуть Том Редл. Саме він за підозрою дівчата, убив в недавньому часі якусь Хепзібу Сміт. Адже разом зі смертю дівчини, була виявлена, пропажа, чаші Пенелопи Пуфендуй. За випадковим обставинам, підозри впали саме на молоду людину, якого в майбутньому будуть кликати Волан-де-Мортом.

Ось тільки це буде лише початок його шляху, адже він планує отримати і медальйон Салазара Слизерина, що б створити із стародавніх артефактів крестражи. Саме до таких висновків приходить Гриша, після ретельного розслідування і пошуку інформації, що цікавила Тома. Вона крок за кроком стане вивчати життя тоді ще невідомого мага, що тільки закінчив власне навчання в школі і пішов по життєвому шляху. Ось тільки чим більше деталей його історії буде відкриватися, тим більше незрозумілими вони стануть. Фільм Волан-де-Морт: Коріння спадкоємця (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона буде слідувати по його сліду, до тих пір поки зможе, адже рано чи пізно, розслідування приведе її до висновку, про те, що задумав чарівник насправді. Плани його здаються незрозумілими, але вони безумовно не несуть чого хорошого.

Режисер: Джанмарія Пеццато
В ролях: Стефано Россі, Андреа Баджо, Давид Еллена, Аврора Мороні, Андреа Бонфанті, Гелсоміна Бассетта, Маддалена орка, Андреа Дінезі, Алессіо Далла Коста, Даніель ДеКарло

загрузка...