загрузка...


Средиземные сказання про кільці, яке здатне наділяти владою того, хто їм володіє. Боротьба за одне кільце, яке належало представникові темних сил Саурону. Багато тисяч років тривала війна ельфів, гномів і людей з темним володарем. Голови всіх народів були власниками подібних кілець. Але наявність кільця Всевладдя у злого мага могло зруйнувати все в окрузі, нашкодивши всім живим істотам. Під час боротьби добра зі злом, король Гондору Исилдуру відрубує палець Саурону, на якому було кільце, що призводить до його развоплощению.

На одному зі свят, яке проходило в честь Дня народження Більбо Беггінса, представник білої магії, чарівник Гендальф, заводить розмову зі своїм другом іменинником про кільці, яке той знайшов дуже давно. Саурон не заспокоїться до тих пір, поки кільце, яке належить йому раніше, не буде повернуто. Завдяки тортур над Голлумом, він отримує інформацію про те, що кільце Всевладдя знаходиться в Ширше. Чорні вершники вже поспішають туди. Фільм Володар кілець: Братство кільця (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Відьмак поки не здогадується про те, що кільце перебувати в руках Фродо, який є племінником Більбо. Захоплююча легенда, яка розкриває все розуміння про дружбу, відданість і пригоди.

Режисер: Пітер Джексон
В ролях: Елайджа Вуд, Ян МакКеллен, Вігго Мортенсен, Шон Бін, Орландо Блум, Джон Ріс-Девіс, Іен Холм, Шон Естін, Біллі Бойд, Домінік Монахен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress