Дії починаються з того, що розлючений дракон Смауг збирається спалити Озерне місто в помсту за те, що Більбо разом з гномами проник в Еребор. Люди в паніці намагаються втекти з міста, але не всі намагаються врятувати лише власні життя. Бургомістр прихоплює з собою все золото і тим самим затримується на острові. У цей момент з в’язниці звільняється Бард Лучник, який має намір убити дракона. Бард здійснює кілька невдалих спроб і все ж вбиває Смауга чорною стрілою, потрапивши в місце, яке було не закрито бронею. Смауг помирає і при падінні накриває човен, в якому знаходився бургомістр з усім золотом міста і тим самим вбиває його.

Жителі міста врятовані, але сам місто зруйнований. Бард бере все в свої руки і переконує людей міста піти в Дейл, так як Торін обіцяв допомогти. Але тим часом Торін, повторює долю свого дідуся і багатства Еребора затьмарили його розум. Тепер він живе тільки багатствами і пошуками каменю Аркенстона і майже божеволіє. Торін навіть блокує ворота в Еребор, що б ніхто не вийшов і не зайшов. Але люди Озерного міста підходять в Дейл, разом з ними прибуває Гендельф і Трандуїл разом зі своєю армією. Фільм Хоббіт: Битва п’яти воїнств (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Більбо стурбований тим, що Торін змінюється не в кращу сторону і взявши камінь – Аркенстон відправляється до барда і Трандуїла, що б віддати його їм. Тепер вони можуть за допомогою цього каменю зможуть хоч якось впливати на Торіна.

Режисер: Пітер Джексон
В ролях: Мартін Фріман, Іен МакКеллен, Річард Армитедж, Люк Еванс, Еванджелін Ліллі, Лі Пейс, Орландо Блум, Бенедикт Камбербетч, Кен Стотт, Ейдан Тернер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress