Фантастичні захоплюючі, часом небезпечні подорожі очікують головного героя представленої кінострічки «Хоббіт: Пустка Смауга». Більбо Беггінс, зовсім звичайний хоббіт, він давно проживає у своєму рідному селі, любить поїсти, і покурити відмінний тютюн. Рівно все те, що роблять його родичі і сусіди. Хлопець повністю задоволений своїм спокійним життям, і зовсім не прагнути шукати пригод на голову. Ось тільки пригоди самі знаходять героя фільму. Непересічна життя Більбо повністю змінюється після зустрічі з Гендальфом і оточуючим його загоном гномів.

Маленькі воїни вирушили на самотню гору, з бажанням повернути свої давно втрачені скарби, що охороняються злим драконом Смаугом. Хоробрий хоббіт вступає в загін гномів, поступово звикаючи до думки, що тепер він відважний воїн. Йдучи до своєї мети, мандрівникам належить подолати масу труднощів на своєму шляху. Діставшись до туманних гір, необхідно спуститися в Лихолесье, де живуть страшні кровожерливі істоти, що знищують подорожніх, які забрели в їх володіння.

Але безстрашний загін очікують не тільки неприємні зустрічі, вони знайдуть друзів, які допоможуть впоратися із завданням… Фільм Хоббіт: Пустка Смауга (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Джексон
В ролях: Мартін Фріман, Річард Армитедж, Іен МакКеллен, Еванджелін Ліллі, Орландо Блум, Люк Еванс, Бенедикт Камбербетч, Лі Пейс, Кен Стотт, Ейдан Тернер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress