загрузка...


Звичайний школяр здатний перетворитися неймовірним чином в королівську особу, якщо відшукає заповітні двері в чарівну, неповторну Нарнію. Четверо рідних сестер і братів вимушені за збігом малоприємних обставин тимчасово оселитися у суворого, небагатослівного дядечка, випадково виявили заповітну дверцята в задній стінці великої шафи, виявився своєрідним порталом дозволяє неповнолітнім дітям проникати в казкову країну. Тут хлопці зіткнуться з зовсім недитячими випробуваннями, коли доведеться брати участь у цій війні за звільнення нарнійців. Після пригод родичі повертаються у звичний світ. Молодшим вдасться, через кілька років, повторно повернутися в Нарнію, де пройдуть століття.

Вони знову зіткнутися з необхідністю надати своєчасну допомогу місцевому народу, що потрапив у велику біду. Минають роки, дорослі діти позбавляються можливості потрапити в чарівну країну. Тепер туди відправляться Юстес і Джил-однокласники, що тікають від переслідувань суворого викладача. Фільм Хроніки Нарнії 4: Срібне крісло (2020) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони ненавмисно опиняються в мальовничому, незнайомому місці, де зустрінуться з незвичайними місцевими мешканцями, що потрапили в чергові, масштабні неприємності.

Режисер: Майкл Аптед
В ролях: Бен Барнс, Скандар Кейнс, Джорджі Хенлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress