загрузка...


Події фільму відбуваються в чудовому місті світу, Парижі, який відомий своєю романтикою і чудний обстановкою, що сприяє виникненню любовних романів. Однак цього разу про романтику говорити не доводиться, адже жителям французької столиці належить пережити страшну трагедію. Все почалося в звичайний день, коли різні люди займалися, як зазвичай, своїми справами. Хтось перебував на роботі, виконуючи свої службові обов’язки, хтось — в школі чи вузі опановував знаннями. Багато просто відпочивали, ходили парками, бульварами, насолоджувалися прекрасними видами, пейзажами і погодою.

Світило яскраве сонечко, воно пестило перехожих і дарували їм гарний настрій. І раптом в один короткий мить все змінилося — земля здригнулася, закричали перелякані люди, будинки почали руйнуватися. Природні катаклізми і стихійні лиха небезпечні тим, що їх практично не можна спрогнозувати або запобігти. Землетрус тривав лічені хвилини і закінчилося так само раптово, як і почалося. Але це було не все, нова небезпека насувалася на місто. Це був загадковий туман, який не тільки застилав все навколо, приховуючи від очей місто, а й ніс смерть всьому живому. Природа його була невідомою, замислюватися про це було колись, що залишився в живих людям потрібно було негайно рятувати свої життя. Порятунок вони знаходили на висоті — на верхніх поверхах і дахах будівель, куди туман поки не діставав. Тут був чисте повітря, але довго протриматися не вдасться — немає запасу їжі і води.

Доведеться вирушати в розвідку і шукати якийсь вихід. Серед сміливців виявляються Метью і Анна, вони повинні врятувати свою дочку, яка хворіє і прикута до ліжка. Фільм За подих від тебе (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Деніел Робі
В ролях: Ромен Дюріс, Ольга Куриленко, Фантина Ардуіно, Мішель Робен, Анна Гейлор, Жоффруа де ла Тай, Крістофер Рамон

загрузка...