загрузка...


Лукаш дуже любив свою маму, з якою хотів би проводити якомога більше часу, тому він часто її будив, сподіваючись, що зможе награтися з нею вдосталь. Це ранок було особливим, так як почалися канікули, тому цей хлопчисько не збирався втрачати можливості від душі повеселитися з матінкою. Він знову підняв її з ліжка і почав бігати і стрибати навколо неї, так тривало до тих пір, поки речі не були закинуті в машину, після чого почалося подорож. На жаль, матері Лукаша не вдалося впоратися з керуванням автомобіля, коли на дорозі з’явився трактор, тому машина зірвалася в кювет і кілька разів перекинулася.

Герой прийшов в себе в лікарні, йому найбільше хотілося дізнатися, що з його мамою, але лікарі порадили йому думати в першу чергу про себе, адже у Лукаша було серйозно пошкоджено коліно, йому вже зробили кілька операцій, але все ще фахівці не були впевнені , що нога повністю відновиться. Цьому хлопчикові сказали, що стан його матері стабільне, але вона перебувала в комі, ніхто не міг сказати, коли вона вийде з цього стану, як і станеться це взагалі. Герой був дуже засмучений тим, що його не пускали до матусі, а найбільше його лякала невідомість щодо того, що з нею буде далі.

В цей час в житті Лукаша з’явилася якась жінка, яка сказала, що припадала йому рідною тіткою. Її звали Агатою, їй все-таки вдалося переконати хлопчика в тому, що вона була його родичкою, а потім ця жінка забрала Лукаша в свій пансіонат, де герою було дуже сумно. Фільм За синіми дверима (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Маріуш Палей
В ролях: Домінік Ковальчик, Єва Блащік, Магдалина Ніц, Міхал Жебровський, Тереза ​​Липівському, Адам Ференц, Сара Луговська, Якуб гаварецької, Грача Недзвідзе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress