загрузка...


У далекому майбутньому світ охоплює страшна епідемія, яка знищує цивілізацію. Більшість людей перетворюється в кровожерливих мутованих істот, міста руйнуються, на зміну мегаполісам приходять густі ліси, в яких тепер мешкають знову відродилася гігантські тварини з далеких доісторичних часів. Небагато вижили теж мешкають в лісах, але тут їх чекає безліч небезпек: дикі тварини, а також мутанти, через укус яких вцілілі теж можуть мутувати. Процес мутації йде навіть при вдиханні повітря, але це відбувається набагато повільніше, ніж при укусі монстра.

Вижили рятуються в печері, але в цей час троє молодих людей з’ясовують: батько одного з них створив протиотруту, здатне запобігти мутацію, однак воно було вкрадено якоюсь людиною на ім’я Гаґені. Трійця вирушає в табір злодія, оскільки це – їх єдина надія на порятунок. Одна група молодих людей вирушають на пошуки таємничого міста, який допоможе їм згадати своє минуле. Нашим героям доведеться пройти довгий шлях, який приведе їх до нових відкриттів.

Ще не все втрачено, так як є шанс все відновити і почати нове життя, але зробити це не просто, так як все потрібно починати з самого початку, а це дуже важко. Фільм Загублене майбутнє (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мікаел Саломон
Актори: Шон Бін, Джонатан Пієнаар, Денні Кеог, Джессіка Хайнс, Елінор Томлінсон, Аннабелль Уолліс, Сем Клафлін, Ханна Тойнтон, Тертіус Мейнтьес, Корі Севьер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress