Основні дії відбуваються в Британії. Багато людей хотіли б присвятити своє життя незабутнім подорожей. Деякі не можуть нормально існувати в нудною і буденній обстановці. Подорожі роблять людину щасливою, адже тільки так він усвідомлює, що цей світ набагато більше, ніж здається. Головний герой по імені Виттар є відважним і могутнім вікінгом. Він завжди представляв собою сильного і мужнього людини. Головний герой не міг всидіти на місці, тому в якийсь момент він вирішив відправитися саме в Британію, щоб відчути на собі дух справжніх пригод. Йому хотілося відкрити світ нових завоювань, тому він і вирушив у далеку путь.

Нічого не віщувало біди. Все йшло своєю чергою, але незабаром трапилася непередбачена ситуація, яка негативно позначилася на житті Виттара. Він хотів почати все з чистого аркуша, щоб нічого не нагадувало про минуле. Однак чоловікові це не вдалося здійснити. Справа в тому, що вороги в чужій країні вирішили знищити не тільки всю сім’ю Виттара, але і весь його клан. Таким чином, тепер він залишився останнім вікінгом, на якого покладена величезна відповідальність.

Тепер всі його плани відходять на другий план. Чоловік розуміє, що тепер йому необхідно помститися за смерть своєї сім’ї і клану, а для цього потрібно знищити всіх своїх ворогів. Фільм Зниклий вікінг 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Еммет Куминтс
В ролях: Дін Рідж, Росс О Хеннессі, Кезія Берроуз, Мішель Мактернан, Джеймс Грум, Йен Вірго

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress