загрузка...


Дівчинці Лірі Белаква дванадцять років. Вона існує в незвичайному світі. Душа кожної людини тут має своє матеріальне втілення. Це втілення називається деймоном. У дітей вони постійно змінюються. Але коли настає підлітковий вік, то поступово встановлюється єдине бачення душі. Ліра — прийомна дитина. Вона не знайома зі своїми батьками. На піклування її взяла сім’я професора з Оксфордського університету. Так як дівчинка регулярно грає з сусідськими хлопчаками, то вона в курсі всіх новин. Одного разу їй стало відомо, що у дворі почали зникати діти. Це не просто маніяки або вбивці — тут замішані надприродні сили. Трохи пізніше Белаква дізнається про сріблястому пилу. З її допомогою злі чарівники можуть знищувати цілі світи.

І виходить, що найближчою метою стає наша планета. Дівчинка розуміє, що в її руках знаходиться, можливо, доля всього світу. Вона знаходить цей чарівний компас. Він носить дивну назву алетиометр. Функцією приладу є відповідь на питання. Однак далеко не кожна людина може розшифрувати ці відповіді. Ліра стає обраною, яка розуміє сигнали, що виходять з пристрою. Вона задає питання, куди поділися зниклі діти. Як виявилося, всі вони стають підручними страшного злого чаклуна.

Цього мага можна здолати за допомогою чудового ножа. Діти відправляються в дорогу на пошуки цього артефакту. Але їм потрібно поспішати, адже чарівник настає. Фільм Золотий компас 2: чудовий ніж (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кріс Бак, Дженніфер Лі
В ролях: Ніколь Кідман, Деніел Крейг, Дакота Блю Річардс, Бен Уокер, Фредді Хаймор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress