Їхній роман розпочався у школі. Закохана пара збиралася вирватися з рідного глушини і жити в Москві. Жвавому випускнику Юридичного інституту вдається зацікавити керівництво великої інвестиційно-будівельної компанії. Молодого фахівця приймають на добре оплачувану посаду з перспективою кар’єрного зростання. Хлопці знімають простору квартиру в центрі і будують плани. З весіллям вирішують не поспішати і назбирати грошей. Подруга мріє про ексклюзивну сукню і банкеті в кращому столичному ресторані. В офісі хлопець знайомиться з Машею. Дівчина являє собою повну протилежність ефектною і корисливою Жанні.

Між випадковими знайомими спалахують почуття. Незабаром з’ясовується, що нова кохана є донькою генерального директора. Перед зятем Всемогутнього Талецького відкривалися неймовірні можливості. Доводиться повідомити нареченій про розрив взаємин. Потрясінням стає зустріч з колишньою пасією в будинку тестя.

Наступні події змусять Ігоря усвідомити неприємний факт. Амбітний юрист потрапив у спритно розставлену пастку. За проявлену необачність доведеться поплатитися. Серіал Її секрет (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Карен Захаров
В ролях: Філіп блідий, Ольга Науменко, Віталій Альшанський, Анастасія Митражик, Олександр Наумов, Ірина Чериченко, Олександра Богданова, Дмитро Мазуров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress