Серіал 90-е. Весело і голосно всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Настав 1994 рік. Спадщина СРСР поступово відходить у минуле, в молодій країні на ім’я Росія під впливом західних віянь починає розвиватися власна культура. Мода виходить на новий рівень. Чоловіки одягаються в малинові піджаки і обвішуються золотими ланцюжками, дівчата носять лосини і начісують волосся. З’являються перші Пейджери, жуйка і відеосалони, на велику сцену вриваються перші бойз — і герлз-Бенди. Створити свою музичну групу вирішує і молодий гітарист Вася. Разом з давнім другом Пашею хлопець придумує їй незвичайну назву, і незабаром поп-колектив «Весело і голосно» починає шукати нових артистів. Однією з перших з’являється милашка Женя.

Її прихід став для команди справжнім везінням: по-перше, дівчина — студентка хорового училища і справді вміє співати, а по-друге, красивий жіночий голос — одне з переваг, що напевно допоможе починаючої групі швидко домогтися успіху. За барабанну установку сідає міцний десантник Боб, останнім до хлопців приєднується викладає класичний вокал Птіцин. Здавалося б, пора заявити публіці про себе і замахнутися на популярність Мерк’юрі або Кобейна, але не все так просто.

На шляху героїв до визнання одна за одною встають характерні для «лихих 90-х» проблеми. Чи вистачить музикантам завзятості і сил, щоб їх подолати? Серіал 90-е. Весело і голосно всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Єгор Карма
В ролях: Стася Милославська, Єгор Трухін, Костянтин Фісенко, Юлія Єгерєва, Філіп Єршов, Роман Курцин, Дмитро Нікулін, Ян Цапник, Нодар Джанелідзе, Софія Євстигнєєва, Едгар Гізатуллін, Олексій Овсянніков


загрузка...