Серіал А у нас у дворі 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Наші герої виявилися два несхожих один на одного людей. Володимир Сергійович розжарений-чоловік на пенсії, який колись служив в поліції і вважався одним з найкращих у своєму роді. Він завжди ставився до справедливих людей, який робив все по совісті. Після отриманого поранення, головний герой був змушений піти на пенсію, що не зовсім радує головного героя. Він втратив будь-який сенс життя, і не має ніякого уявлення як жити далі. З цієї ж причини, він почав пити і пішов у запій. Мавлюда-молода жінка, яка приїхала до Москви з Узбекистану. Тут вона виявилася через те що її чоловік пропав, так як він багато часу тому відправився в Москву, для того щоб заробити гроші.

Тут же жінка влаштувалася на роботу двірником, оскільки треба на щось жити. Жінка була уважна практичний до деталей, і навчилася звертати увагу на всі дрібниці, які траплялися навколо неї. Головний герой увійшов в положення жінки і незабаром до розслідувань підключився і розжарений. Чоловік вже мав досвід у цій сфері, і обидва герої стали просто ідеальною командою, які в силах впорається з будь-яким завданням. Серіал А у нас у дворі 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незважаючи на те, що ці люди абсолютно різні, кожен з них дивився на речі по-своєму. У цьому дворі люди знали один одного, і якісь дивні події тут не трапляються, і якщо трапляються то кожен знає про це.

Режисер: Ольга Музальова
Актори: Сергій Пускепаліс, Равшана Куркова, Олег Ребров, Євгенія Калинець, Річард Бондарев, Азамат Нігманов, Юлія Самойленко, Олексій Веселкин, Всеволод Макаров, Фаридуншо Рахматуллоев


загрузка...