Серіал Адаптація 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Настає момент, коли американський уряд починає усвідомлювати, що жорстокі санкції, введені проти Росії Європою і США, не дають позитивних результатів. Ситуація ускладнюється, коли розвідувальній службі Америки вдається отримати інформацію, що стосується унікальної технології видобутку газу, що міститься в строгому секреті. Стурбоване керівництво всерйоз побоюється, що сланцевий переворот, який обіцяв багатомільйонні проекти, опиниться під загрозою ліквідації. Саме тому ЦРУ в терміновому порядку відправляє на російську територію свого таємного агента, якому доручено в образі талановитого фахівця впровадитися в газове підприємство, що є основною економічною опорою держави.

Сценарій розроблений. Ештон Айві відтепер Олег Меньшов. Він спрямовується в холодний і суворий Ноябрьск і з’являється в офісі компанії «Газпром». Але влаштуватися на роботу виявляється досить складно. Серіал Адаптація 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості.

Самовпевнений американець навіть не підозрював, що чудової вимови і знання російської мови вкрай мало для завершення неймовірно важкої операції. Чи зуміє засланий розвідник провернути секретне завдання або повернеться додому з ганьбою?

Режисер: Федір Стуков
Актори: Євгенія Брік, Андрій Бурковський, Леонід Бичевин, Олександр Назаров, Неллі Уварова, Артур Бесчастний, Олександр Ільїн, Юрій Стоянов, Олексій Базанов, Анастасія Дубровська


загрузка...