Серіал Акушерка. Нове життя 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життєдіяльність Тетяни Скворцової врешті-решт поправилася-близько коханий кавалер, дочка Катя вже буквально вимахала, кар’єра крокує в гору. Однак Дмитро чомусь недоговорює, і вже обпеклася раніше шлюбі Тетяна береться коливатися в рішеннях коханого. Ще один раз героїня телесеріалу Акушерка Нове життя відшукує заспокоєння в роботі. Перебуваючи головлікарем в пологовому будинку, вона кидає всі сили на виручку дамочкам. Коли до неї в пологовий будинок визначається пацієнтка з гнітючим гіпертонічним кризом, що в силах упокоїтися прямо в період пологів, проте при такому категорично відмовляється від операції, Тетяна запевняє майбутню матір, що і з нею, і з її дітворою все буде славно, і Скворцова не дасть їй померти.

Однак життєдіяльність знову визначає Тетяну переддень гнітючим вибором: Дмитро тяжко поранений і виходить кров’ю, і в цей же час панночці з гіпертонічним кризом нагально необхідна операція, від якої залежить її життєдіяльність. Серіал Акушерка. Нове життя 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Скворцова не в силах кинути бажаного спливати кров’ю, однак і покинути власну пацієнтку вмирати теж немислимо — в її силах захистити єдиного з них, і обрання необхідно проводити прямо в цю хвилину.

Режисер: Станіслав Лібін
Актори: Наталя Гудкова, Олександр Макогон, Володимир Епіфанцев, Єлизавета Кононова, Віктор Бойко, Ірина Пегова


загрузка...