загрузка...


Головна героїня Ася нічого не пам’ятає з того, що відбувалося з нею до 11 років. У її спогадах тісна квартира і мама, яка робила все, щоб її дочка була щаслива. Жертвуючи своїм благополуччям, мати проводила весь свій вільний час з дівчиною. В один день остання зустрічає молоду людину на ім’я Дмитро і закохується в нього. Пара починає зустрічатися, і коханий знайомить дівчину зі своєю сім’єю. Ася занурюється в життя інших людей, переживає з ними щастя і горе. Васильцовы – багаті і впливові, їх сім’я зберігає безліч похмурих таємниць.

Ася не підозрює, що зустріч з Дімою є не випадковою. Сама доля привела її в цю сім’ю, і дала шанс дізнатися правду. Раніше дівчину звали Настею, вона росла і виховувалася в іншій родині. Чотирнадцять років тому сталися трагічні події, які круто змінили долю багатьох людей. Дівчина перейшла дорогу Регіні, яка припадає прийомною матір’ю молодої людини і за сумісництвом рідною людиною Асі.

Жінка піде на все, щоб зберегти сімейну справу, завоювати Дмитра і залишити таємницю похованою в минулому. Але Ася не готова здаватися. Серіал Акварелі всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Олексій Карелін
Актори: Дар’я Щербакова, Марина Могилевська, Ілля Алексєєв, Оксана Базилевич, Дмитро Єгоров, Ігор Денисов, Петро Баранчеев, Олег Алмазов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress