загрузка...


У центрі описуваних подій виявляється приваблива дівчина, яка сильно захоплювалася живописом. Вона любила картини, тому ходила на всі виставки, які проходили в її місті для того, щоб придбати собі новий черговий шедевр. Художники відмінно знали Олену в особі і були вдячними їй за високі оцінки своїх робіт. В один прекрасний день їй вдається почути одну дуже цікаву історію, пов’язану з картиною. Ось тільки повірити в почуте у дівчини не вдалося. Справа вся в тому, що вважається, що все найпрекрасніше може запросто вбити.

Воно знищує всіх друзів і близьких власника, змушуючи його вчитися цінувати тільки себе. У такі дурниці головна героїня не вірить і впевнена, що все це всього лише забобони і нічого більше. Незабаром стає зрозуміло, що Олена задумала незабаром купити ще одну картину, але поки що він не знає, де її можна знайти. Завдяки знайомим у неї виходить виконати мрію і колишній власник з величезним задоволенням готовий продати дівчині те, що їй так було потрібно.

Радості не було меж і головна героїня на власному досвіді зрозуміла, що все плітки про дивовижну живопису не є правдою. Але так вона думала до певного моменту. Що ж такого страшного сталося в її житті? Серіал Алмази Цирцеї 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олег Штром
В ролях: Олена Великанова, Дмитро Бедерін, Любов Германова, Валерій Сторожик, Максим Щеголєв, Сергій Подольний, Євген Данчевський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress