Серіал Анатомія вбивства 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Євгенія Волкова вибрала для себе не просту професію — патологоанатома. Жінки не часто займаються подібною діяльністю, але Євгенія ще в інституті зрозуміла, що це її покликання. Протягом довгого часу вона підвищувала власну кваліфікацію і могла з точністю поставити діагноз і час смерті. Знаючи про талант Волкової, до неї постійно зверталися співробітники правоохоронних органів, які розраховували на допомогу в розкритті злочинів. Вона ніколи не відмовляла, але одного разу опинилася в скрутному становищі. Під час чергового розтину Волкова несподівано розуміє, що у неї на столі лежить труп, до вбивства якого причетна її кохана людина. Євгенія не могла повірити і ще раз перевірила всі результати, але нічого не змінилося.

Вона в руках тримала долю свого коханого і судорожно обмірковувала власне рішення. З одного боку вона могла здати чесний протокол розтину і посадити кохану людину, а з іншого-могла підробити результати. Волкова не знаходила собі місця від обурення. Її запалений мозок ніяк не знаходив відповіді, жодне рішення її не влаштовувало. Женя не могла здати близьку людину, але і піти проти власних принципів була не в силах. Серіал Анатомія вбивства 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Наступного ранку Євгенія прийняла рішення-втекти, як вона думала найправильніше в такій жахливій ситуації. Незабаром їй вдається влаштуватися доглядальницею у величезний особняк, в якому криється занадто багато таємниць.

Режисер: Артур Румунський
Актори: Дар’я Семенова, Андрій Чернишов, Данило Співаковський, Ольга Мединіч, Євген Сидіхін, Лариса Удовиченко, Галина Польських, Галина Петрова, Катерина Волкова, Сергій Чонішвілі, Катерина Соломатіна


загрузка...