Всіма улюблений провінціал Олександр продовжує свої пригоди в ролі оперуповноваженого. Прибув у відділ він зовсім недосвідченим новачком, але тепер за його плечима купа розслідуваних справ, у яких жирну крапку поставив саме головний герой. Його життя була наповнена сенсом рівно до тієї пори, поки він не зрозумів, що сенс цього життя зовсім не в романтичних посиденьках з коханою дружиною, а в погоні і перестрілки. Його благовірна втомилася чекати чоловіка з роботи і покинула його отчий дім. Так він став вовком-одинаком. Тепер ризикувати собою можна було з чистою совістю.

Ніхто не буде йому перечити і тикати носом як кошеня в його випорожнення, у всі самі неприємні аспекти праці. Радіти, загалом-то, нема чому, але жити стало вільніше і спокійніше. Повністю присвятивши себе розслідувань, він, як і раніше, прагне встановити рекорд і зловити більше всіх злочинців на районі. Після кожного вдалого чи не дуже розслідування герой любить труїти байки. У нього це весело виходить. Здається, навіть самий сумний провал не так страшний і можна жити далі з чистим серцем. За таку особливість його прозвали балаболом, але це не позначається на ставленні колег до нього і його до них. Серіал Балабол 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD.

Як колись, вони працюють однією великою командою, в якій, до речі, несподіване поповнення. Молодий чоловік, який поповнив їх колектив – дуже яскрава особистість, затьмарив навіть головного героя. У його є дивовижний дар – потрапляти в неприємності.

Режисер: Володимир Мельник (II)
Актори: Костянтин Юшкевич, Вадим Андрєєв, Гоша Куценко, Оксана Сташенко, Вадим Дорофєєв, Марія Пирогова, Олександр Самойлов, Інга Оболдіна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress