загрузка...


У кожної людини в житті є серйозні проблеми, якими вони бажають поділитися з людьми, але не завжди знайдеться та людина, яка з радістю вислухає. Не у всіх є друзі і близькі родичі, з якими можна було б поділитися будь-якою інформацією і у відповідь отримати не образливі якісь засудження, а тлумачний рада, в якій так потребує той чи інший людина. Події стрічки будуть бурхливим чином розвиватися в одному з місцевих барів, де кожен день працює молода дівчина барменшею. За барною стійкою ключова героїня не тільки робить гарні коктейлі, але ще й щодня змушена вислуховувати про проблеми і негаразди кожного відвідувача, який опинився біля неї.

Багато людей приходять в цей бар не для того, щоб випити або повеселитися, а просто вилити душу головній героїні, яка тут перетворилася на місцевого психолога. Дівчина вже навіть виробила імунітет до таких гостям, які в її особі бачать порадника і друга, на якого можна вилити всі свої проблеми і полегшити собі життя. Душа — це головне в людині, ось тільки не всі можуть похвалитися своєю великодушністю. У наш сучасний час багато хто думає тільки про себе, забуваючи допомагати нужденним людям, навіть якщо це стосується просто душевної розмови і ради. Серіал Бар «На груди» 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості.

Сучасна комедія, наповнена життєвими проблемами і людськими переживаннями, покаже глядачеві, що необхідно цінувати кожен прожитий день і насолоджуватися дріб’язками, які ми навіть не цінуємо.

Режисер: Ірина Вилкова
Актори: Денис Пьянов, Віра Фоміна, Антон Сухарєв, Кирило Полухін, Тетяна Малищіцкая, Олександр Баширов, Анна Іванина, Дмитро Аверін, Ірина Вилкова, Анна Жмаева

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress