загрузка...


Катя опинилася в центрі уваги двох однокласників. Антон вимірює успіх грошовими купюрами. Син впливового бізнесмена засвоїв уроки життєвої сили з дитинства. Кількість жаданих знаків з візою американського президента зміцнює дружбу, освіжає почуття. Стан банківського рахунку, модний одяг від кутюр, гідне житло складають триєдине щастя. Романтичної любові, де в курені знаходиться рай, немає місця на схемі щасливих маршрутів. Другий претендент на трепетне серце школярки Олег звик у всіх питаннях покладатися тільки на власні сили.

Круглий відмінник вміє досягати поставлених цілей, методично розхитуючи шкідливі опори вивіреними поштовхами. Мрії про наукову діяльність захопили єство юного мудреця, який прагне вступити в профільний вуз. Жіноча інтуїція Катерини підказує правильне рішення, де перевага віддається незнайомому принцу. Антону ж потрібен трофей замість панянки. Замислений ботанік корисний в якості вірного друга. Відчайдушна трійця рухається в столицю, намагаючись підкорити вибагливих москвичів напором провінціалів, що володіють невичерпним талантом дивувати. Серіал Без права на помилку 1-2 серія (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Індивідуальні шляхи однокласників після прибуття на площу трьох вокзалів розходяться. Завойовувати Москву героям доведеться за індивідуальною схемою. Почалося доросле життя не сприймає прорахунків і недооцінок.

Режисер: Олександр Високовський
Актори: Влад Канопка, Ольга Дятловська, Олександр Бранкевич, Ігор Сігов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress