Серіал Безцінна любов 1 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Колишній безбатченко Ілля Забалуев заробляє на життя різноманітними махінаціями. Працює він в парі зі своїм приятелем Юрієм. Ілля видає себе за бізнесмена. У залізничному тупику, серед старий вагонів, він зустрічається з впливовим чиновником Аристархом Леонідовичем. Забалуев повинен передати йому хабар, нібито за відведення землі під будівництво мережі бензозаправок. У самий розпал «ділових» переговорів з’являється Юрій, видаючи себе за оперативника Смирнова. Ілля стріляє в нього. Боягузливий Аристарх хоче опинитися по-далі від цього жахливого місця.

Він передає більшу суму Іллі, щоб про все забути. Чиновник їде і «труп» оживає. «Подільникам» залишилося тільки розділити гроші. Тут друзі познайомилися з красунею Машею. Обидва закохалися в неї, але дівчина вибрала Іллю. Як розказано в серіалі, Забалуев вирішив зав’язати з криміналом. Ілля збирається працювати у фірмі майбутнього тестя Сан Санича. Серіал Безцінна любов 1 сезон (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тільки Юрій затаїв образу. Так склалося, що Маша захворіла і потрібні великі гроші на її лікування. Забалуев просить Юрія позичити йому досить велику суму. Той погоджується, але ставить одну умову.

Режисер: Ігор Ройзман
В ролях: Юрій Колокольников, Настя Задорожна, Артем Осипов, Ольга Філімонова, Валерій Афанасьєв, Дарина Чаруша, Володимир Капустін, Максим Пинскер, Павло Білозеров, Костянтин Глушков


загрузка...