У новій комедійній драмі від телеканалу ТНТ «Бідні люди» глядачі познайомляться з самими звичайними жителями нашої неосяжної країни. Всі персонажі серіалу живуть в одній комунальній квартирі. У кожного з них колись, у далекому минулому, була заповітна мрія. Хтось хотів розбагатіти, хтось бажав всесвітньої популярності, інші мріяли нести користь людям і багато іншого. Але життя героїв склалася таким чином, що їм довелося відмовитися від своїх ідеалів, адже в цьому суворому світі для мрійників немає місця.

Основним персонажем картини є невдаха на ім’я Веня. Він був одружений на багатій, красивій жінці, але завдяки своєму меланхолійного характеру, дружина кинула його, залишивши собі маленьку дочку. Хлопець усіма силами намагається проявити себе на літературній ниві, але замість того, щоб писати захоплюючі романи, Макс змушений черкає біографічні рядки Ольги Бузової. Сусіди Макса також, як і він мають нездійснені мрії. Марина — викладач за професією, — бажає навчати дітей і впроваджувати в їх голови знання, але замість цього, вона працює стриптизеркою, так як на зарплату вчителя жити неможливо. Юля — ще одна сусідка, — і зовсім вибрала унікальну професію — вона сурогатна мати, яка з кожним днем ​​розуміє, що не хоче розлучатися зі своєю дитиною. Андрій — єдиний мешканець в квартирі, який залишився без роботи.

У минулому він був успішним торговцем наркотиків, але після того, як підставив своїх колег — став для них мішенню номер один. Всі разом герої живуть, працюють, відпочивають і сподіваються, що одного разу їхнє життя стане краще. Серіал Бідні люди 1 сезон (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жанна Кадникова
В ролях: Дмитро Лисенков, Ольга Бузова, Олександр Адабашьян, Аліса Гребенщикова, Павло Сборщиков, Ангеліна Мірімська, Максим Філіп’єв, Марина Богатова, Олександр Мехряков, Катерина Караченцева

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress