Серіал Біси 1 сезон (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події розгортаються в губернському місті, в кінці дев’ятнадцятого століття. По місту прокотилася серія вбивств. Туди прибуває слідчий зі столиці Горемикін. У своєму розслідуванні він виходить на двох молодих людей, які нещодавно повернулися зі Швейцарії в Росію. Петро Верховенський є ідейним натхненником революційного руху. Він намагається залучити в клітинку Миколи Ставрогіна. Навколо героя збирається молодь з аналогічними поглядами: філософ Шигалев, іпохондрик Кирилов, військовий Віргінський.

Один з учасників руху Іван Шатов хоче вийти з його рядів, і Верховенський хоче жорстоко покарати його за це… Варто відзначити, що слідчого Горемикіна в оригінальному літературному творі не було, його вже додав режисер. Серіал Біси 1 сезон (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Так що перед вами не дослівна екранізації класики, а індивідуальний авторський погляд, вільний переказ описуваних у романі подій із збереженням основного кістяка оповідання.

Режисер: Володимир Хотиненко
В ролях: Максим Матвєєв, Антон Шагін, Сергій Маковецький, Володимир Зайцев, Євген Ткачук, Олексій Кірсанов, Марія Лугова, Іванна Петрова, Надія Маркіна, Ігор Костолевський


загрузка...