Юний хлопець на прізвисько Бонус живе в далекій і богом забутій провінції, захоплюється репом і час від часу потрапляє в якісь неприємності. Вперше він захопився репом кілька років тому завдяки своїй мамі, яка подарувала синові на день народження музичний плеєр. З тих пір він не тільки закохався у вуличну поезію, але й сам почав писати і виконувати власні пісні. Ось так наш Ваня, який донедавна нічим не відрізнявся від своїх однолітків та однокласників, став відомим на районі персонажем під прізвиськом Бонус.

Жив наш Бонус і не тужив, збиткувався з кращим дружком Гашиком, який штовхав на рідних вулицях наркоту, записував пісні і навіть не міг подумати, що за якихось кілька днів не без старань цього самого друга опиниться в Москві. Він готовий підкорити столицю своїми творами та харизмою, але зробити це буде дуже і дуже непросто, якщо взагалі можливо. Серіал Бонус 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зустрівши і закохався в красиву дівчину, яка виявляється дочкою відомого і дуже впливового олігарха, Бонус наживає собі дуже небезпечних ворогів, адже батько дівчини налаштований категорично проти кавалера єдиної донечки і зробить все можливе, щоб малолітня репер зник з її життя раз і назавжди.

Режисер: Валерія Гай Германіка
Актори: Олександр Сударєв, Артем Сучков, Дмитро Смирнов (IV), Павло Комаров (II), Варвара Назарова, Антон Адасинський, Валерій Полієнко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress