Саша гідно відслужив в прикордонних військах і демобілізувався з армії. Повний надій, молодий чоловік повертається додому. Йдуть дев’яності роки. Мама радісно зустрічає сина, але йому хочеться скоріше побачитися з коханою дівчиною та друзями. І тут все різко змінюється. Давні товариші займаються серйозними справами і заробляють хороші гроші. Природно, що методи заробітку виходять за рамки чинних законів. А ось кохана вже будує відносини з іншим чоловіком. Крах колишніх надій підштовхує дембеля до необдуманих дій. Він вплутується в бійку і накликає на себе немилість місцевих авторитетів.

Лише беззмінна трійця продовжує співпереживати своєму другові. Хлопці дорослішають і розвиваються. Вони багато подолали і отримали безцінний досвід. Тепер хлопці самі мають значну вагу в кримінальному світі. Стрілки, розбирання, дорогі угоди – саме з таких елементів складається їх життя. Знаходиться в ній місце і для відносин. Серіал Бригада 1 сезон (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У незаперечного лідера бригади є кохана, яка не може звикнути до специфіки роботи свого обранця. В країні змінюються часи, змінюється влада. Настає новий період життя, в якому вже немає місця для колишньої свавілля.

Режисер: Олексій Сидоров
В ролях: Сергій Безруков, Дмитро Дюжев, Павло Майков, Володимир Вдовиченков, Катерина Гусєва, Андрій Панін, Валентина Теличкина, Олексій Кравченко, Олександр Високовський, Микола Єременко мл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress