Провінційна дівчина Віра, якій в рідному місті більше не залишилося чого ловити, у якій немає ні роботи, ні даху над головою, приймає вольове рішення перебратися жити до Москви, сподіваючись, що тут у неї все вийде. І дійсно, буквально в перший же день вона влаштовується доглядальницею в будинок багатого сімейства Гур’єв, члени якого живуть в розкішному будинку в декількох кілометрах від галасливого міста, поруч з чарівним лісом.

Дівчина в захваті від своєї нової роботи, адже отриманої зарплати їй точно вистачить для того, щоб вступити до медичного університету, вона живе в розкоші і достатку, навколо прекрасна і захоплююча природа, заходи і неймовірний запах жасмину. Але пройде не так вже й багато часу і наша юна героїня починає помічати, що люди, які найняли її на роботу, далеко не такі щирі і милі, як могло здатися при першому знайомстві. Віра все ясніше розуміє, що жителі цього маєтку щось приховують від неї, намагаючись при цьому створювати вигляд, що нічого дивного не відбувається. Серіал Будинок на краю лісу 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Віра ніяк не може зрозуміти, чому під час сімейної вечері адвокат Аркадій раптом займає місце в голові столу, де повинен сидіти господар будинку, звідки на тілі Миколи, за яким вона, власне, і доглядає, щоранку з’являються синці від ін’єкції, хоча в лікарському призначення уколи взагалі не передбачені, чому попередня доглядальниця покинули цей будинок без свого паспорта і повернулася в рідне місто, а також хто саме ховається від сторонніх очей в будинку для гостей.

Режисер: Валерій Рожнов
В ролях: Тетяна Лютаєва, Анатолій Котенєв, Арсеній Робак, Антон Сьомкін, Всеволод Болдін, Олександр Івашкевич, Валерій Скорокосов, Галина Стаханова, Дмитро Бедерін, Олександр Миронов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress